Penzion Šternberk

Pension u Hradu

Dospělí:
Děti:
 
Penzion Pension u Hradu
Penzion Pension u Hradu_winter
Penzion Pension u Hradu
Penzion Pension u Hradu
Penzion Pension u Hradu
Penzion Pension u Hradu

Pension nabízí ubytování v novém, stylovém zařízení s klidnou atmosférou, obklopeném příměstkými lesy, cesta na šternberské náměstí netrvá déle než deset minut chůze. Od hotelu je možno přímo využít několik turistických cest k procházkám kolem města ternberk. Zákazníci mohou v našich prostorách hotelu pořádat svatby, školení, semináře a další společenské akce.

Pension má kapacitu 41 lůžek v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají balkón nebo přímý východ do zahrady, jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, telefonem s přímou volbou. Hostům je k dispozici restaurace s krbem a výtečnou kuchyní, útulný bar, salonek pro 40 osob, letní terasa ,sauna, dvě vlastní parkoviště, jedno uzamykatelné.

Ceny: od 38 € do 98 €

Olomouc Penzion - Olomouc Penzion - Šternberk Penzion

absolutně klidná oblast snídaně - švédský stůl vlastní restauraci bar mezinárodní pokrmy regionální speciality vegetarianské pokrmy dietní jídla příznivé pro rodiny s dětmi sleva pro děti domácí zvířata povolena parkoviště standardní pokoje jednolůžkové dvoulůžkové vícelůžkové pokoj s WC pokoj s vanou pokoj se sprchou televizor internet pro postižené zóny pro nekuřáky otevřený krb wellness whirlpool sauna večírky pro svobodné zasedání/sjezdy místnost pro semináře
Pension u Hradu
Ořechová 15
78501 Šternberk 
Olomouc
Česko
Tel: +420 585013355
Popis cesty


Penzion Šternberk
Penzion Olomouc
Penzion Olomouc