Penzion Vrchlabí


Pension a restaurace Imlauf

Dospělí:
Děti:
 
Penzion Pension a restaurace Imlauf
Penzion Pension a restaurace Imlauf_winter
Penzion Pension a restaurace Imlauf

Vážení a milí návštěvníci, buďte srdečně vítáni v horském městečku Vrchlabí – které je nazýváno jako „vstupní brána do Krkonoš“.

Rodinný pension Imlauf (včetně restaurace) nabízí ubytování ve městě Vrchlabí, které se nachází ve středních Krkonoších. Pension byl otevřen v roce 1996 a svým umístěním nad městem, kde je obklopen loukami a zelení, má vhodné podmínky pro rekreaci rodin s dětmi i pro seniory, a do centra Vrchlabí se přitom dostanete pěší chůzí za 10 min. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. Pro vyžití našich hostů nabízíme velký venkov. bazén, tenis. kurt, dětské houpačky a domečky, velkou upravenou zahradu, a také saunu s venkovním bazénkem a dětskou hernu.

Je velice dobře přístupný i v zimním období. Pro turisty a jejich děti jsou zde připraveny dvě lanové dráhy a dva lyžařské vleky, které naleznete přímo za naším penzionem, dále parkoviště, lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení.


Ceny: od 15 € do 25 €

Královéhradecký Penzion - Trutnov Penzion - Vrchlabí Penzion

lyžařská oblast snídaně - švédský stůl polopenze plná penze vlastní restauraci mezinárodní pokrmy regionální speciality vegetarianské pokrmy dietní jídla příznivé pro rodiny s dětmi sleva pro děti hřiště pro děti aktivity pro děti domácí zvířata povolena trezor parkoviště autobusové parkoviště apartmá jednolůžkové dvoulůžkové pokoj s WC pokoj se sprchou televizor internet zóny pro nekuřáky otevřený krb masáž sauna lyžařský instruktor půjčovna lyží tenis grilování pod širým nebem
Pension a restaurace Imlauf
Hořejší Vrchlabí čp. 498
543 02 Vrchlabí 
Trutnov - Královéhradecký
Česko
Tel: 499422123 739309768
Fax: není
Popis cesty


Penzion Vrchlabí
Penzion Trutnov
Penzion Královéhradecký