Dospělí:
Děti:
Trilobit Trilobit

Vážení hosté,

Vítáme Vás v našem rodinném hotelu Trilobit. Hoteloví hosté si již zamilovali nedávno zrekonstruovaný hotel, který je znovu otevřen pro veřejnost od července 2015.

Trilobit A.Jiraska 333

Náš hotel se nachází v městečku Veselí nad Lužnicí v těsné blízkosti města Tábor – dalšího města se zajímavou historickou legendou. Město Veselí nad Lužnicí se tedy nachází v samém srdci jižních Čech na soutoku dvou řek – Lužnice a Nežárky. 

Pouhých 5 minut od hotelu se nachází pět jezer s písečnými a štěrkovými plážemi. V létě jsou oblíbeným místem pro koupání, navíc mezi rybníky prochází naučná stezka, která vás zavede přímo do rezervace Písečný přesyp u Vlkova. Je to jediná rezervace v jižních Čechách, která nabízí pohled na písečné duny.

Trilobit Veseli and Luznici

Náš hotel nabízí 14 dvoulůžkových, třílůžkových a jednolůžkových pokojů.

K snídani Vám rádi nabídneme šálek čaje nebo čerstvě umleté kávy s pečivem.

Menší pečlivě vybavený pokoj s manželskou postelí o šířce 140 cm a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven konferenčním stolkem a křeslem.

Klasický pokoj s útulným prostředím, postelí o šířce 144 cm a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven konferenčním stolkem a křeslem.

Trilobit Město Veselí nad Lužnicí se tedy nachází v samém srdci jižních Čech na soutoku dvou řek

Po naší čerstvé domácí snídani si můžete po celý den užívat procházky, jízdu na kole nebo kolečkových bruslích v malebném prostředí a večer Vám nabídneme džbánek čerstvého vychlazeného piva. 

Trilobit Jižní Čechy

V restauraci Formanka Vám vždy nabídneme čerstvě točené české pivo: Plzeň, Gambrinus, Kozel, jakož i tradiční teplé občerstvení a nápoje od Kofoly. 

Pivnice je v zimní sezóně otevřena denně od 14:00 do 22:00 a v pátek a sobotu od 12:00 do 24:00. 

Navíc, od března 2016 pro Vás znovu otevřeme letní terasu, kterou si zamilovali hlavně cyklisté, kteří zde mohou popadnout dech a rychle se občerstvit.

Trilobit
A.Jiraska 333
39181 Veseli and Luznici 
Tábor - Jižní Čechy
Česko
Tel: +420725026392
Popis cesty